RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie

W dniach 4-5 marca odbyło się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Rada postanowiła utrzymać stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie:

  • stopa referencyjna 2,50% w skali rocznej;
  • stopa lombardowa 4,00% w skali rocznej;
  • stopa depozytowa 1,00% w skali rocznej;
  • stopa redyskonta weksli 2,75% w skali rocznej.

Za: NBP

Jedna odpowiedź do “RPP pozostawiła stopy na niezmienionym poziomie”

  1. Centrum Podatkowe oferuje usługi w dziedzinie, rachunkowości, dokumentacji płacowej i rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy płatnikom i podatnikom oraz udzielamy wyjaśnień w sprawach zobowiązań podatkowych i karnych skarbowych. W dziedzinie rachunkowości działamy jako biuro rachunkowe. Zajmujemy się pełną księgowością. Zajmujemy się także sporządzaniem w imieniu i na rzecz podatników zeznań oraz deklaracji podatkowych. Jesteśmy zespołem osób ambitnych i wykształconych w kierunku doradztwa podatkowego. Jesteśmy rzetelnym i uczciwym biurem, które zawsze będzie służyło pomocą swoim klientom. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

    W obecnych czasach ważnym elementem życia każdego mieszkańca przebywającego jest płacenie podatków. Jest to pewien rodzaj zarobku na koszt państwa. Nie tylko Polska, ale również inne kraje mają w obowiązku opłacać podatki. W chwili, gdy nie zostaną odprowadzone podatki, mogą wyniknąć z tego poważne problemy. Dlatego podatnicy myślą o wcześniejszym wypełnieniu wniosku dotyczącego rozliczenia podatku. Spotykana jest coraz częściej sytuacja, kiedy podatnicy korzystają z oferty biur podatkowych, które służą doradztwem podatkowym. Jest to forma bardzo łatwa gdyż podatnik nie ma większego problemu z odpowiednim wypełnieniem wniosku. Dzieki skorzystaniu z profesjonalnych usług biur większość osób ma pewność, że nie wystąpią z tego żadne niepożądane skutki.

Dodaj komentarz